Торгівля людьми








Шановні батьки, просимо  Вас прийняти участь в анкетуванні, перейдіть будь ласка по ссилці та зоповніть анкету. Дякуємо за співпрацю! 






В Україні почастішали випадки торгівлі людьми та рабства. Як не стати жертвою?
Кількість випадків торгівлі людьми та рабства в Україні почастішали. І це зумовлено  перманентною кризою та низьким життєвим рівнем. Україна продовжує боротися з цим ганебним явищем, відтак 2017-й рік оголосила роком боротьби з торгівлею людьми.
Жертвами торгівлі людьми можуть стати чоловіки, жінки, діти, – з метою примусової праці, сексуальної експлуатації, жебрацтва. Цей злочин характерний не лише для України. Нині у світі, за словами ватиканського наглядача ООН Бернардито Ауса, жертвами торгівлі людьми стали близько 40 мільйонів людей, і кожен рік їхні ряди поповнюються більш ніж 3 мільйонами чергових рабів. Серед них майже 80% – це жінки і діти. Сучасна торгівля людьми – це індустрія з прибутком понад 32 мільярди доларів в рік.
В Україні виявленням та протидією торгівлі людьми займаються державні органи – Мінсоцполітики, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Держприкордонслужба та низка громадських організацій. Так, «за період з січня по грудень 2016 року представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні виявило 1151 особу, яка постраждала від торгівлі людьми (ОПТЛ) з метою трудової та сексуальної експлуатації у 21 країні, у т.ч. в Україні, та надало їм допомогу», – йдеться у звітних матеріалах МОМ, які є у розпорядженні редакції.
Як не стати жертвою торгівлі людьми?

Для цього пропонуємо ознайомитися з інфографікою, яку підготувала Міжнародна благодійна організація «Карітас».


В Україні працює Національна «гаряча лінія» із запобігання торгівлі людьми, домашнього насильства та гендерної дискримінації :

0 800 500 335 (386 з мобільного). 


https://docs.google.com/forms/d/1OdGzNaC0HbEpN7W1i-LnbLSSfdNSL5ppYlI8DMHvWXw/edit




Презентація


Комментариев нет:

Отправить комментарий